Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

w12 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe w12 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj w12 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Nën 23:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Ferizaj

Shitet pa dogan 6.0 w12

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 19:46 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Gjilan

Audi a8

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 19:45 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Gjakovë

shes audin per marakli aj qe e din qka a a8 W12

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 20:29 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Ferizaj

Audi A8 W12 6.0L 420 CV 550 NM

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 23:55 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Besianë

Bentley

72 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Mar 14:36 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

Audi a8 w12 i BLINDUAR B7+ Presidencial OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Mar 18:07 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

Audi A8-6.3 Benin W12-FULL OPTIONS-TARGA KOSOVARE

28 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 12:39 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

Audi a8 4.2 v8

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:25 Vetura  ·  BMW  ·  750  ·  Prizren

bmw

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 17:29 Vetura  ·  BMW  ·  750  ·  Prishtinë

bmw 750

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 16:32 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Skenderaj

audi a8

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 09:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 600  ·  Prizren

Motorr Mercedes Benz 6000 CC W12

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Korr 14:07 Vetura  ·  Besianë

FELLNE 17 pa goma per AUDI a3 GOLF 4

160 EUR

30 Pri 02:11 Vetura  ·  Gjakovë

Peugeot 307 dizel -05

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj w12 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

w124 W124 w124 w123 W124 W124 w124 W123 w124 W124

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione