Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zürich - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 8
Opel , 6
Audi , 4
Smart , 3
Peugeot , 2
Porsche , 2
Citroën , 1
Ferrari , 1
Fiat , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zürich , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj zürich Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shitet VW Golf 7 TDI DSG 2015 nga Zurich me Dogane

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 23:53 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Scoda Octavia 1.6 TDI

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 23:31 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE - 2018

23 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 05:38 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Gjilan

Bmw f31 316d Automatik

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 23:06 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Gjilan

Bmw F31 316 disel

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 16:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Gjilan

SHES Mercedes E250 automatik viti 2010

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 02:12 Vetura  ·  BMW  ·  218  ·  Pejë

Bmw

11 800 EUR

17 Pri 20:37 Vetura  ·  BMW  ·  218  ·  Pejë

Bmw 218d Gran Tourer 2.0

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 02:53 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjakovë

Opel Vectra

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 01:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Pejë

Kamionet LT35

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shtërpcë

MERCEDES CITAN XL 109

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 11:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shtërpcë

Mercedes Benz Citan 109 XL

9 000 EUR

17 Qer 23:11 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi a4 3.0 Tdi

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:17 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0Diesel (Porsche Center Zug - Zurich)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 500  ·  Pejë

Mercedes Benz CL 500

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 00:18 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Gjakovë

Shitet Vetur e vjeter Fiat Siata Spring e vitit 1969

11 111 111 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 00:54 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

35 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 01:28 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Shes opel zafira

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 21:20 Vetura  ·  BMW  ·  328  ·  Prishtinë

Bmw GT 328i Full casco

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 15:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Gjilan

Mercedes S350 L

125 900 EUR

06 Dhj 17:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi DSG

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 15:36 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Gjilan

shitet smarti 600cc

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 15:28 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Gjilan

Shitet smarti 700 cc ne zvicer

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Nën 07:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Sprinter 3,5T 319 Dizel

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Sht 23:19 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia 2.0 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 11:01 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opell Insignia-Shitet

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 01:43 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Pejë

Shitet Bmw me tabla ch

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 18:46 Vetura  ·  Toyota  ·  Prius  ·  Prishtinë

Toyota Prius Hybrid

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 11:58 Vetura  ·  Peugeot  ·  306  ·  Gjilan

Peugeot 306

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Shk 11:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Gjilan

Mercedes 350s 2014

49 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 22:40 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prishtinë

Peugeot 207 1.6 hdi 92 ps 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 01:54 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Shtime

Opel vectra C32 Cvan / karavan

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 18:31 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

Bmw x5

18 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 10:25 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Gjakovë

U Shit flm merrjep Smart ForTwo full opcion

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 20:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

GOLF 2.0 TDI 4Motion

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 10:18 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Gjilan

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 03:13 Vetura  ·  Ferrari  ·  458  ·  Prishtinë

Ferrari 458 I sapo ardhur nga Zvicra

130 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 03:52 Vetura  ·  Opel  ·  Omega  ·  Ferizaj

Shitet Opel Omega 2.5 nga CH

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 18:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Vw Passat 2.0Tdi DSG die Manuall

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 12:01 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

BMW 320 i lim

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW Golf 1.9. Disel. PD, Pacifik

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 13:59 Vetura  ·  Audi  ·  R8  ·  Rahovec

SHITET VETURA

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Korr 11:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

VW Golf 4 1.6 FSI - 2003

2 000 EUR

02 Mar 12:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Gjilan

shes passat cc automatik tiptronik DSG

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 06:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vw Passat 2.0 TDI BMT viti 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 23:16 Vetura  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Dardanë

Audi A6 Allroad 3.0 TDI ABT

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 20:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat 1.9TDI, 6 shpejtësi

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 18:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

AUDI A4 Avant Quattro

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 14:33 Vetura  ·  Gjilan

U Shit

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zürich | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione