golf 5 plus | Vushtrri | Makina | Vetura

Audi , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 plus,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 plus Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:19 ,

GOLF 5 PLUS 2.0 TDI DPF 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 17:31 ,

Golf 5 plus

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 11:09 ,

SHES URGJENT GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2009

Histora e veturës

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 09:40 ,

SHES GOLF 6 PLUS 2009 RKS 8 MUAJ

Histora e veturës

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:31 ,

E GZOFT PRONARI I RI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 16:16 ,

Shitet 1 Vit regjistrim

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 19:01 ,

Shitet 044/895/117

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 18:01 ,

SHITET 044-895-117

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 14:09 ,

SHITET( ose ndrrim)☎️044-895-117

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Nën 13:06 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 14:22 ,

Golf 2 TDI 1.9 I t kuqe

Histora e veturës

14 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 12:04 ,

Shitet golf 5 plus 2.0 140 ps 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:30 ,

Shes - Golf 5 1.9 TDI BLUEMOTIONE

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 13:15 ,

Shitet golf 3 1.6 tdi

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Jan 23:27 ,

Golf 5 tdi 1.9 Auto Sallon XANI U SHIT

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 19:31 ,

Shese golf plus 2005

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:49 ,

Shitet Golf 3 Viti 91

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 19:09 ,

Golf 5

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 14:59 ,

GOLF 5

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 08:42 ,

VW GOLF VI PLUS

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 16:22 ,

GOLF 5 PLUS Automatik DSG 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 17:44 ,

RENO CLIO 1.5 DCI ME KLIM

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:06 ,

Shes golf 5 plus 1.9 tdi 2005

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 15:19 ,

Touran 2.0 TDI 103KW/140PS Dsg

Histora e veturës

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 12:24 ,

Shes Golf 5 Plus

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 11:21 ,

Shes Golf 5 plus

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 11:48 ,

Shes Golf 5 plus

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 15:23 ,

Shes Golf 5 Plus

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 09:22 ,

Golf 5 plus 2.0 dizell

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 06:53 ,

Shitet golf 5 plus 2.0 tdi 2008 pa dogane

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 16:42 ,

Golf 5 plus 1.9 tdi 2008 Bluemotion United

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 15:47 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 16:29 ,

SHES GOLF 5 + 1.9 TDI 77 KW rks SHUM I MIRE

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 19:49 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 16:57 ,

Golf 5 Plus

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 17:36 ,

Golf 5 plus

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 21:43 ,

golf 5 plus

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 18:33 ,

VW Golf 4 AUTOMATIK TIPTRONIK -02

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 plus | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione