gollf 2 | Vushtrri | Makina | Vetura

Audi , 1
BMW , 1
Kia , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gollf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gollf 2 Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 01:30 ,

Shitet gollf 6 Dizel Match 2012 2.0 Automatik Dsg

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 10:02 ,

Shitet gollf 6 gtd

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 21:59 ,

Audi A3 2.0 Automatik S-Tronic me doganë

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 15:12 ,

Shitet gollf 6 match 2.0

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 15:34 ,

Gollf 2

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Dhj 09:08 ,

Pasat Shitet ndrrohet Automatik DSG 2.0 140 PS

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 16:33 ,

SHITET

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 22:48 ,

Golf 2 1.9 tdi +chip

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 12:00 ,

Shitet gollf 2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Shk 21:35 ,

Shes gollf 2

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Shk 21:15 ,

Shes gollf 2

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 14:04 ,

Gollf 2 1.6 Dizell gjendje ekstrem tmir 90sh

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 18:04 ,

Gollf 2 1.6 i thjesht gjendje perfekte 046172559

880 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 16:51 ,

u shittt flm merr jep

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 22:35 ,

Wollsfagen-Gollf Vll Model-HIGHLINE

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 15:37 ,

Golf 2 1.6tdi 1990

560 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 12:21 ,

SHES �� Gollf 2 dizell ne gjendje te regullt

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 21:32 ,

Uuuu shit flm merrjep

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 22:30 ,

U shitt flm merrjep

680 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 09:35 ,

SHES ���� GOLLF 2 dizell ne gjendje te REGULLT

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 10:53 ,

u shitt flm merr jep

490 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 21:39 ,

Shitet gollf

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 20:18 ,

Bashkim

1 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 16:22 ,

GOLF 5 PLUS Automatik DSG 2.0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 14:23 ,

Golf 2

399 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 13:10 ,

Gollf 2

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 21:20 ,

Shes golf 2 1.9 per pjesë

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 23:03 ,

Gollf 2

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 09:02 ,

sbitet gollf 2 gurbo dizell 1 9

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 14:10 ,

fellne 17 per vw 4,5 bora

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 07:53 ,

Gollf 6 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Korr 14:42 ,

BLEJM VETURA ME QMIME TE VOLITSHEM

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Qer 19:48 ,

Shitet urgjend gollf 2 ngjendje trregull

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 15:02 ,

Shes fellne

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 21:31 ,

Shes fellne 15

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 10:13 ,

Shitet urgjent

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Dhj 17:56 ,

Gollf 2

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 21:46 ,

Shitet GOLFI

650 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Nën 17:26 ,

Shitet gollf 2

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Tet 17:41 ,

shitet golf2

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 21:09 ,

vetur

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 15:49 ,

u SHIT E GZOFT PRONARI I RI

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 12:31 ,

ushittt

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 12:48 ,

Shes ekstra gollf 2 dizell

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 18:11 ,

Shitet ose ndrrohet ekstra golf 2 dizell

1 150 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 22:14 ,

Mercedes dizell 190 endroj me gollf3 gollf 2 ford

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 10:57 ,

Veture

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 14:33 ,

Gollf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 21:22 ,

Shes gollf 2 lir edhe i mir

720 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gollf 2 | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione