Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Tiguan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Tiguan | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:04 ,

VW TIGUAN

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:39 ,

VW Tiguan Facelift 2.0 DSG��������

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:59 ,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:08 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion Sport&Style

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:04 ,

Shes VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG 160.000 KM

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:33 Shitorja ,

Tiguan 2.0 tdi 2018 Highline

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:18 ,

tiguan sport-line

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:37 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:25 ,

Shes Tiguan Sport Motion full extra

12 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:36 ,

TIGUAUN 2.0 VP 16 FULL ME DOGAN

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:58 ,

VW Tiguan Sport

14 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 ,

TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:41 ,

Tiguan 4 Motion DSG 160.000 KM

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:53 ,

vw tiguan 2.0 dizel

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:31 ,

TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:59 ,

Tiguan 2.0 TDI 4Motion me Doganë dhe homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:59 ,

Tiguan R Line mrena jasht 2016 ne shitje

31 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 18:39 ,

Tiguan 2.0 tdi R-Line Full ekstra

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:55 ,

VW Tiguan Sport TDI Special Edition, Extra Full

14 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:30 ,

SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 11:23 ,

Tiguan 2.0 TDI Automatik 4 Matic Panoram Kamer Full Extra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 14:24
Linku:
,

TIGUAN R-LINE 2.0 TDI DSG 4Motion/Bluemotion RKS

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 07:41 ,

tiguan U SHIT AUTOSALLONI EV

21 799 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 20:28 ,

TIGUAN 4Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 16:14 ,

VW TIGUAN 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 10:08 ,

VW TIGUAN, 2.0, TDI SPORT EDITION

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 18:56 ,

VW TIGUAN 2.0, TDI. 4 MOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:48 ,

VW-TIGUAN SPORT EDITION

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:13 ,

VW Tiguan Sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:05 ,

Shitet VW Tiguan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:17 ,

SHITET VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0 TDI

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 15:55 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 Tdi DSG Viti 2009 Rks 1 Vit Veq 9499

9 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 19:33 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 09:29 ,

VW Tiguan

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:11 ,

VW Tiguan 4 Motion Full Option

12 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 10:20 ,

U SHIT TIGUAN R-LINE AUTOSALLONI EV

24 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 21:13 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 09:35 ,

Shitet Tiguani në fund 2010 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 18:18 ,

Shitet VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4 Motion

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 15:40 ,

TIGUAN DSG 2.0 PANORAME

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 15:03 ,

I shitur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Tiguan | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione