Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kombi fiat - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Malishevë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi fiat , kategori , ose vendndodhje Malishevë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi fiat Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Malishevë

Shes Gjeta 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 17:17 Të tjera  ·  Malishevë

Thithese(Fshise) Elektrike

900 EUR Price Reduced

10 Dhj 16:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Malishevë

Blejm vetura te aksidentume Golf audi mercedes bmw

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
06 Dhj 11:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume dhe me Defekt

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Korr 19:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malishevë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Qer 18:49 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malishevë

Fiat Ducat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 15:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
30 Pri 15:36 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Pri 20:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
31 Mar 18:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

Blejm Vetura te aksidentume

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
13 Tet 13:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Goma te Dimrit 225 40 R18

25 Sht 21:41 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Malishevë

Pikap Peugeot 206 +

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 21:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malishevë

FIAT DUCATO 1998

29 Qer 16:56 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Malishevë

Iveco Kombi Frigorifer

5 800 EUR

09 Pri 10:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Malishevë

Fiat punto van (shitje, ndrrim)

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Dhj 11:46 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Man

18 000 EUR

03 Qer 13:48 Të tjera  ·  Malishevë

kombi fiat dukato dizell

1 000 EUR

31 Maj 23:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malishevë

Kombi fiat dukato maksi

980 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 13:03 Të tjera  ·  Malishevë

fiat dukato 2.5 dizell tip top rks skadun

1 350 EUR

26 Pri 09:31 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malishevë

Fiat dukato 2.5 Dizell

2 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 02:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malishevë

Fiat duco 2.5

1 300 EUR

02 Pri 20:34 Të tjera  ·  Malishevë

kombi fiat dukato 2.5 dizell meta knaq shpirtin

1 350 EUR

06 Dhj 23:59 Të tjera  ·  Malishevë

boj nrrim me naj gjip

1 400 EUR

19 Qer 11:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Shiten Gomat 225 45 R17 viti 2017

150 EUR

24 Pri 23:00 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malishevë

Shes kombi fiat ducato 2.8 turbo dizel

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 21:39 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Malishevë

Renault scenik urgjent

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 16:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Goma te dimrit 195 65 R15

50 EUR

25 Jan 13:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malishevë

Shitet 1500 Euro

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Dhj 19:31 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Malishevë

Shitet kombi

1 500 EUR

30 Pri 07:38 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Malishevë

Karroc per femije

120 EUR Price Reduced

24 Mar 15:06 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Malishevë

Bmw 530 D Automatik M8 RKS ( Ndrrohet )

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 23:21 Vetura  ·  Fiat  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

Shitet Fiat JTD 2.3 viti 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 12:50 Vetura  ·  Fiat  ·  124  ·  Malishevë

Shitet kombi

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 16:16 Vetura  ·  Fiat  ·  124  ·  Malishevë

Shitet kombi

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 18:53 Vetura  ·  Fiat  ·  124  ·  Malishevë

Shes kombin

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 15:59 Të tjera  ·  Malishevë

Kombi fiat

1 500 EUR

18 Tet 15:52 Të tjera  ·  Malishevë

Kombi fiat

1 500 EUR

24 Nën 19:18 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Malishevë

Shes Bmw 318 2.0 benzin

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi fiat | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione