Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet royal - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet royal , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet royal Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:10
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë EKSLUZIVE në SHITJE 1+1 - Rruga B - 60m²

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar

Sot 18:10
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë EKSLUZIVE në SHITJE 1+1 - Rruga B - 60m²

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 18:07 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa te Rruga B

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

SHITET BAENSA MATI 1 105 m2

144 900 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
Sot 15:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në shitje në Lagjën Mati 1

64 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 14:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në shitje në Lagjën Mati 1

64 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 10:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

SHITET Banesa në Rrugen C��

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 00:58 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

SHITET Banesa në Rrugen C��

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
18 Pri 17:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet per Shitje Penthouse mrapa Royal Mall

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 170
Online Shitësit të Besuar
18 Pri 08:24 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa - Rruga B - Ndertesat Royal

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Pri 20:27 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet ose jepet me qera Banesa 105m2 te Royal Mall

Numri i dhomave: 3,5
27 Tet 12:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa me 88m2 te Rruga B

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
27 Tet 12:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
27 Tet 12:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
27 Tet 11:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
29 Mar 11:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa ne Rrugen B 2+1

1 380 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
28 Mar 15:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

SHITET BANESA NË MATI 1

1 120 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
26 Mar 13:42 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa 67.37 metra ktror.

Numri i dhomave: 1
24 Mar 18:13 Banesa  ·  Prishtinë

Shes banesen 70m2, tek rruga B, mbrapa ''Royal Mallit"

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Mar 23:00 Banesa  ·  Prishtinë

SHITET PENTHOUSE!

257 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Mar 15:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa 90 M2 ne Rrugen B Afer Royal Mallit

750 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa ne Rrugen B - Royalit Afer Viva Freshit

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Rrugen B

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa 156 M2 ne Rrugen B

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa ne Rrugen B - Royal

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa 1 Dhomshe ne MAT - ROYAL CITY

46 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa ne Rrugen B te Barnatoret

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
05 Mar 16:21 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë EKSLUZIVE në SHITJE 1+1 - Rruga B - 60m²

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Mar 16:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa në mat 1

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet royal | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione