Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iliria building - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iliria building , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj iliria building Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet banesa me #Qira në rrugën B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 60m²/1+1 në SHITJE në Bregun e Diellit

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar

Sot 14:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 100m² për #SHITJE në Aktash.

290 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet banesa me #Qira në rrugën B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 3+1 NË BREGUN E DIELLIT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 3+1 NË BREGUN E DIELLIT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 60m²/1+1 në SHITJE në Bregun e Diellit

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 60m²/1+1 në SHITJE në Bregun e Diellit

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 60m²/1+1 në SHITJE në Bregun e Diellit

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
06 Mar 15:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne Bregun e Diellit

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi Super Moderne me Qira ne Bregun e Diellit

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Shitësit të Besuar
28 Nën 22:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera ne Bregun e Diellit.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
07 Sht 21:41 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me Qera te Iliria Building

Numri i dhomave: 3,5
25 Gush 12:56 Banesa  ·  Prishtinë

Ilira Building

150 000 EUR

17 Pri 22:36 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet me qira banesa në Bregun e Diellit II - B. Bardha

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Pri 12:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qera ne Bregun e Diellit.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
03 Tet 10:17 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 60m²/1+1 në #SHITJE në Bregun e Diellit

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
20 Sht 14:28 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 60m²/1+1 në SHITJE në Bregun e Diellit

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
30 Pri 17:04 Banesa  ·  Prishtinë

Iliria Building

Numri i dhomave: 4
23 Gush 15:11 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ne shitje

2 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Nën 19:02 Banesa  ·  Prishtinë

- BR100 - SHITET BANESA 36m2 te Sunny Hill

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Korr 22:36 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa 125 m2 te Iliria Building

Numri i dhomave: 3
12 Qer 15:35 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 100m2 Në Shitje Në Aktash

1 850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Dhj 11:42 Banesa  ·  Prishtinë

Kerkoj Banes per shitje tek Iliria Building

Numri i dhomave: 2
06 Sht 09:05 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa MATI 1 - 125 m2- Iliria Building

Numri i dhomave: 4
22 Gush 14:20 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet shtepia 2kateshe +p.

Numri i dhomave: 5
29 Korr 19:28 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa moderne 129m2 ne lagjen Aktash

Numri i dhomave: 4
07 Qer 03:37 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa 125m2 ne Bregun e diellit!Delta

Numri i dhomave: 4
14 Pri 11:35 Banesa  ·  Prishtinë

BANESE NE MATI 1 -NDERTUES ILIRIA BUILDING

Numri i dhomave: 4
13 Pri 15:30 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet shtëpia urgjent

Numri i dhomave: 5
23 Nën 14:02 Banesa  ·  Prishtinë

Ipet banese me Qera, Bregu i Diellit, Prishtine

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Tet 23:31 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iliria building | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione