Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma 235 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma 235 , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj goma 235 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:42 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Prishtinë

Nissan Qashqai +2 ( 7 Ulese )

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

235/60 R17 vetem nje gom e veres

30 EUR

Sot 09:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235.35.19

Dje 10:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma

190 EUR

17 Pri 23:27 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma te Veres 235 55 19

600 EUR

17 Pri 16:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b8 2.0Tdi

16 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne R17 mercedes

290 EUR

14 Pri 20:15 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne dhe Goma

330 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 09:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

FELLNE 17 PER TIGUAN

380 EUR

11 Pri 17:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma te veres 235 50 r18

15 EUR Price Reduced

09 Pri 15:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235/50/18 continental

100 EUR Price Reduced

08 Pri 11:09 Të tjera  ·  Prishtinë

Fellne dhe Goma

330 EUR Price Reduced

28 Mar 14:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235 55 19

50 EUR

25 Mar 19:12 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Shitet fellne me Goma

330 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 10:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma vere Stature 235/50 R19

180 EUR

18 Mar 16:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne per mercedes 17 coll

450 EUR

12 Mar 09:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shiten fellnet me goma per Audi

330 EUR Price Reduced

07 Mar 14:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes Goma 235/45 R17

350 EUR

04 Mar 16:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes Goma 235/45 R17

220 EUR

01 Mar 17:53 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes Goma 235/45 R17

220 EUR

26 Shk 17:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes Goma 235/45 R17

220 EUR

22 Shk 22:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

235 70 16

90 EUR Price Reduced

22 Shk 20:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes Goma 235/45 R17

220 EUR

19 Shk 22:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes Goma 235/45 R17

220 EUR

19 Shk 22:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes Goma 235/45 R17

220 EUR

18 Shk 22:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne 17inch

450 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma 235 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione