Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lokal me qera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lokal me qera , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lokal me qera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:46 Shtëpi  ·  Prizren

Shitet Lokali me shtepi ne shadervan Prizren

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 09:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne 16 Per Mercedes VW

360 EUR Price Reduced

15 Maj 18:55 Shtëpi  ·  Prizren

Lokal me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
14 Pri 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë 93.64m²

Numri i dhomave: 3
14 Pri 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Lokale & Banesa

850 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Pri 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë 100m²

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Pri 23:24 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë në Prizren

Numri i dhomave: 3
14 Pri 14:13 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prizren

Lokalet me qera

400 EUR / muaj

08 Pri 14:23 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prizren

Jepet Objekti me qera

07 Shk 13:15 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prizren

Lokal per frizerk

01 Shk 23:59 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Skele me qera

15 Jan 04:12 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prizren

Lokal

350 EUR / muaj

27 Dhj 12:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 12:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne 19 per GL Dhe ML

530 EUR

28 Tet 00:57 Të tjera  ·  Prizren

LOKAL ME QERA NË PRIZREN 300m²

30 Sht 11:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 18:40 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prizren

Lokal me qera 800 m²

24 Gush 14:11 Të tjera  ·  Prizren

Lokal me qera ne Prizren

1 EUR

24 Gush 08:46 Dhoma  ·  Prizren

Lokal

250 EUR / muaj

23 Gush 16:48 Shtëpi  ·  Prizren

Objekti jepet me qera per biznes

Numri i dhomave: 8
18 Gush 04:05 Të tjera  ·  Prizren

Lokal me Qera

07 Gush 02:10 Të tjera  ·  Prizren

Ofrohet lokal me qera ne hyrje KORISH market furr depo

250 EUR

26 Qer 22:12 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prizren

Lokal me qera

15 Qer 21:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C 2008 Highline

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 13:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C 2008 HIGHLINE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 15:24 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Prizren

Lokali jepet me qera

220 EUR / muaj

07 Maj 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 15:36 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Pri 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
24 Mar 14:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

255 50 19 2copa Michelin

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lokal me qera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione