Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Të gjitha në Kosovë

AUX , 1
Midea , 1
Model Tjeter , 145

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | LG | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:35 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klima te ndryshme

Online
Dje 08:20 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klima

Online
13 Pri 17:37 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Ngrohje

850 EUR Price Reduced

26 Mar 16:52 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shiten Radiatoret

200 EUR

17 Shk 02:30 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Radiator nxemse

30 EUR

16 Shk 19:22 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

AKSION te gjitha klimat AKSION

350 EUR

09 Shk 05:22 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

klima montuese

55 EUR Price Reduced

14 Jan 21:32 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Klima Bruno

11 Dhj 19:29 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet klima funai 12 044 424 447

80 EUR

28 Tet 01:29 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet LG Klima-DUAL INVENTER 18 BTU

1 199 EUR

27 Tet 00:53 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Klima LG DUAL INVENTER 18 BTU

1 199 EUR

14 Tet 17:44 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Klima LG

220 EUR

16 Gush 14:32 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes klimen LG

50 EUR

28 Korr 14:02 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shume osht mire pune loqk

50 EUR

21 Korr 23:35 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet klima beko

17 Korr 16:31 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

LG Klima Dual Inventer Nr.18 BTU

999 EUR

16 Korr 03:20 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Klima LG 18 BTU

999 EUR

01 Korr 11:15 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Klima Fuego

120 EUR Price Reduced

27 Qer 09:01 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Montim i klimave

65 EUR

23 Qer 18:40 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klima Shitje Montim Servisim

23 Qer 14:40 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

KLIMË LG 18 PA INVERTER.

260 EUR

20 Qer 19:30 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Klima ne shitje

180 EUR

04 Maj 11:31 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet klima

13 Mar 14:36 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

LG klima + DUAL INVENTER 18 BTU

950 EUR

28 Shk 04:49 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet

150 EUR

02 Shk 17:28 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Ngrohje

450 EUR

02 Shk 17:28 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Ngrohje

1 250 EUR

05 Jan 11:17 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Oporat oksigjeni

1 EUR

20 Dhj 14:34 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Kok strtuse

19 Dhj 09:40 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ngrohje me naft

250 EUR

29 Nën 18:45 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

ngrohse me plin Einhell

25 EUR

23 Nën 02:58 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes

17 Nën 01:09 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Klima

100 EUR

08 Nën 19:12 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Ventilla

150 EUR

26 Tet 00:45 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Ngrohese.

25 EUR

20 Tet 23:39 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Klim

80 EUR

13 Tet 13:37 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet nxemja 20 euro

20 EUR

04 Sht 22:46 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Klima

2 750 EUR

18 Qer 16:55 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shitet kamini me Pelet 25 kw

1 EUR

15 Maj 06:31 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Nxemje Qendrore

13 Maj 17:00 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shporet alfa plam

200 EUR

30 Pri 23:33 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Klima BEKO

350 EUR

18 Pri 19:33 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Termo

50 EUR

26 Mar 23:09 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Termo 2.5

80 EUR

16 Shk 18:34 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Termo

150 EUR

15 Shk 10:36 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shiten kontunjerat te ardhur nga zwicrra

5 EUR

07 Shk 18:21 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

klim

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | LG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione