Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 plus - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 plus , kategori , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 plus Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Shiten 33 ari ne Maxhunaj

5 000 EUR

Dje 03:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

GOLF 6 Plus 2.0 TDI 110hp

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 22:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 5 plus

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Maj 11:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 plus 2.0 tdi 2009 gjendej te mir rks

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Jan 17:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shitet Makina

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 10:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 plus 2.0 automatik

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 15:30 Kafshë shtëpiake  ·  Peshqi dhe akuarium  ·  Vushtrri

Akuarium Me te gjitha paisjet

55 EUR

31 Gush 22:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Pllugj

28 Gush 02:02 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vushtrri

Duj

28 Gush 02:02 Makina dhe Vegla  ·  Vushtrri

Brusalice Bosch

27 Gush 06:27 Materiale për ndërtim  ·  Vushtrri

Tjegulla

08 Gush 16:14 Të tjera  ·  Vushtrri

Shitet mbulese tende 16m x 6m

1 550 EUR

13 Korr 16:38 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 11:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 plus

09 Shk 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 7 Plus

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

GOLF 6 PLUS MODELI GOAL

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 03:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 plus

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2006 RKS 1 VIT

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 20:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 5 Plus

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 03:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

WV GOLF 6 PLUS 1.6 DIZELL 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 13:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 PLUS modeli GOAL

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2006 RKS 1 VIT

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 16:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Shitet golf 6 plus automatik DSG 2.0 TDI modeli Life

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 23:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf plus GOAL 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Vw Golf 6 Plus GOAL

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 Plus GOAL

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6+ 2.0 Dsg

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 10:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

Drita XENON GOLF 6 PLUS KOMPLET

390 EUR

13 Nën 21:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 plus 2.0

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 11:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Vw golf 6 plus,1.6 tdi,i doganuar

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 09:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 plus - 2.0 tdi 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 16:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

golf 6 plus

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shitet golf 6 plus 2.0 140 Ps pa doganë

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 13:21 Të tjera  ·  Vushtrri

shes arra

2 EUR

06 Maj 11:27 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Vushtrri

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO RKS Full Opsion Dogan homoligim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

golf 6 plus

5 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 plus

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 5 plus

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 11:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

SHES URGJENT GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2009

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 09:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

SHES GOLF 6 PLUS 2009 RKS 8 MUAJ

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 22:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Golf 6 plus

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Shitet Golf 6 plus

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 20:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 00:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

Shitet Golfi ne gjendje perfekt

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 plus | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione