Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj

Shitet nga: fehmi sadiki 21 Shk 03:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Elbasani
Sipërfaqe: 0000 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet ose nderrohet Shtepia e pa perfunduar me Banese ne Ferizaj.Shtepia ka 8ari e 33m.Pronari Shqipetare, dhe me Dokumentacion te rregullt.Shtepia gjindet pas ures Dudid,rruga per Pleshine ne te djathte afer kodres Gllavices. Qmimi Fix. 80.000 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim