Audi 80

Shitet nga: Riki 22 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audi 80 ne gjendje te rregull regjistrim 1 muj plin benzin hargjime shum te vogla punon benzin dhe plin me nje fjal audia ska nevoj per investim flm vetem blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim