Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi 80 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi 80 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:33 Vetura , Prishtinë

Audi B4 1.9 Tdi regjistrim deri mujn e 11

1 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Vetura , Gjakovë

SHITET

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 b2 1985

7 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:39 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.8 benzin plin

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:20 Vetura , Prishtinë

Audi80 1.9diesel cc

890 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 15:56 Vetura , Mitrovicë

blej golf 1 2 3 audi 80,90,100

499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 08:30 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 08:30 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 08:28 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi 80

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 16:45 Vetura , Mitrovicë

blej te gjitha llojet e audis 80,90,100

499 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 16:45 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 16:45 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 15:14 Vetura , Drenas

audi 1.8 plin benzin rigjistrim 3 muj

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 14:34 Vetura , Lipjan

AUDI 80 B2 Quattro 4x4

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:06 Vetura , Vushtrri

Shitet opel

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 21:45 Vetura , Fushë Kosovë

Audi b4

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:12 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 17:31 Vetura , Drenas

Shitet Audi B4 1.9 TDI

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:36 Vetura , Prishtinë

Audi 80 ne shitje

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:21 Vetura , Prizren

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:20 Vetura , Prizren

Shitet

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:10 Vetura , Skenderaj

SHITET AUDI 80

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 16:01 Vetura , Shtime

Shitet vetura

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:02 Vetura , Pejë

Shes Audi80 1.6 Turbo Introkuller

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 13:05 Vetura , Ferizaj

Audi80

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 12:21 Vetura , Ferizaj

Audi 80

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
27 Maj 00:32 Vetura , Skenderaj

Audi 80 motorr bllokun RKS

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 15:20 Vetura , Gjilan

Audi 80 cc 1.6 disel

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 16:31 Vetura , Ferizaj

Shitet Audi 80 1.6 Dizel

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 00:21 Vetura , Gjakovë

Audi 80

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 00:48 Vetura , Gjakovë

Audi 80 B4

950 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 15:50 Vetura , Pejë

SHES AUDI80 1.8 BENZINE

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Maj 00:18 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A80

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 13:28 Vetura , Gjakovë

Audi

450 EUR

14 Maj 22:28 Vetura , Lipjan

Shes

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 22:03 Vetura , Gjakovë

Audi

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:52 Vetura , Gjakovë

Audi 80

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:30 Vetura , Drenas

Blejm Vetura 500€

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Maj 22:33 Vetura , Lipjan

Audi 80

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 09:37 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 22:12 Vetura , Pejë

SHES AUDI80 1.9 DIZEL I THJESHTE

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Maj 07:51 Vetura , Prishtinë

AudiB4

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 01:40 Vetura , Mitrovicë

Audi 80 1.6 b

330 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 01:35 Vetura , Lipjan

Shitet audi 80

1 050 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 17:23 Vetura , Mitrovicë

Fellne 14 Audi

150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 09:54 Vetura , Dardanë

Audi 80 Quattro

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 22:37 Vetura , Ferizaj

Audi

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 23:32 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi 80 b4 dizell/benzin

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 19:44 Vetura , Fushë Kosovë

Audi 80

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:26 Vetura , Pejë

Shes audi 80 1.8 benzine

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi 80 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione