Fiat Ducato 2.8 D.

Shitet nga: Konti 11 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   2 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
-Kombi eshte ne gjendje te mire.
-Viti 1998, 2.8 dizell.
-Kilometrat i ka 280000
-Gomat e qojne edhe 1 vjet.
-I ka te ndrruara rrypin dhembezor me mjetet percjellese si dhe vajin me filtra.
-Rexhistrimi i ka dal me 13.10.2015
-Ka korizion normal nuk mundet me qene pa te se ka 4 vite qe e kemi vozite ne Kosove.
Bejme edhe ndrrim ne pikap apo me naj veture.
-Qmimi 1700€ i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim