Shitet vetura RENAULT MEGANE 2008

Shitet nga: Muzafer 13 Jan 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes veturen renault Megane 1.6 benzine viti i prodhimit 2008 i regjistrum deri me 26.08.2016
Vetura eshte automatik-tiptronik ne gjendje te rregullt
per info na kontaktoni ne 045 517 246
mundeni me ardh me pa dhe mu bind edhe vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim