Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Megane Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Megane | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:47 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

shitet Reno megane

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:32 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

2012 RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:30 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

2013 Renault Megane 1.5 dizell RKS

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Renault Megane 1.9 dci 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:11 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Renault Megane Automatik

6 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:49 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Renault Megane Automatik

66 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:19 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

Reno Megane

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:35 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Renault Megane

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:38 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

megane super qmim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:15 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Renault Megane automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Renault Megane 1.5 dci v.p 2017 km 161.000

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:57 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Renault Megane 1.5 Dci

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:28 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Mitrovicë

Shitet reno megane

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 23:47 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjakovë

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 19:57 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Rnault Megane

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 06:27 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 6 SHPEJTËSI BOSE 2016 RKS

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 22:26 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

shitet vetura Renault megano

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 22:02 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Reno Megane

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:20 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

Renault megane

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
21 Shk 10:03 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

RENO MEGAN 1.9 RKS 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 06:15 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

RENO MEGAN 1.9 RKS 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:36 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Mitrovicë

Shitet Renault Megane 1.9 Dci 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 15:57 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Shitet renault megana 2.0 benzin

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:29 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

Renault Megane Automatik /13.000km

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 12:27 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Renault Megane 1.5 diesel viti 2008

2 350 EUR

17 Shk 21:16 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Viti

Renault Megane classik

2 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 02:37 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault megane

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 02:36 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Renault Megane Automatik

6 300 EUR

13 Shk 21:33 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

shitet nderrohet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 12:26 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Burim

Renault Megane 2003 1.5dci rks

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 07:37 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Shes ose ndrroj Renault Scenic Rks

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 18:21 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vushtrri

SHES RENO MEGAN 


Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:19 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Shes veturën Renault Megane

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 04:23 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

RENAULT MEGAN 1.5 DIZEL

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:47 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Renault megan aotomatik

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 20:23 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Renault Megane 2004 Dizel

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 17:29 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjakovë

Renault Megane 1.9 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 01:22 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

Shes Renaul Megano 1.6 Benzin 044413333

1 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 23:17 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Megan

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 10:33 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

reno megan 1.5 diezel viti 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 08:59 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Renault Megane 1.5 DCI (Dizel)

02 Shk 14:29 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

Renault

1 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 13:38 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Rahovec

Renalut megane scenic

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 10:02 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Viti

Renault Megane

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 01:37 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

Renault megane

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 19:50 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vushtrri

Renault Megane 1.9 DCI 2004 rks 8 muj

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 15:24 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjilan

Renault

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 09:51 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjakovë

Renault Megane RKS

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 22:39 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Burim

Renault Megane

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:35 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Shitet Renault Megane 1.9 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Megane | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione