Peugot 405 -80

Shitet nga: Sami Lumi 08 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 405
Shes veturen Peugot 405 ne gjendje te mire, me regjistrim deri me 12.06.2016. Vetura eshte e perdorur vetem prej nje personi, ne disa vende eshte pak i demtuar, te dera shoferit si dhe interieri pak i demtuar. Vetura brenda eshte me lekure te zez. Hidraulik.
Motorri shum ne gjendje te mire.
Nafte
Si dje posedon dy qelsa.
Ne cdo kohe mund te vini ta shikoni.
Vetura gjendet ne Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim