pikap

Shitet nga: arben 09 Tet 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
shes pikapin peugeot partner1.9 i regjistruar viti 2002 per mashum na kontakton n nr dhe viber +37744631224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim