Shitet Audia A4 Full Ekstra

Shitet nga: Bajrush 17 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audia A4 ne gjendje shum te rregullt
-FELLNE 18
-ABS
-GJAMA ELEKTRONIK
-ALARM
-DRITA XENON
-KARRIKAT ME NXEMJE
-MASAZH
-NAVIGATION
-MATORRI 2.5 V6
-REGJISTRIM 2 MUJ
-ESP
-KARRIKAT LEKUR E ZEZ
-NGJYRA E ZEZ
-FULL KLIMA
-DHE BOJ NDRRIM ME GOLF 4
Per me shum infromata konaktoni ne nr: 044-742-719 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim