Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vushtrri | Makina | Vetura | Audi

S-modele , 5
TT , 5
100 , 16
200 , 6
80 , 242
90 , 9
A1 , 5
A2 , 16
A3 , 217
A4 , 343
A5 , 24
A6 , 210
A7 , 11
A8 , 30
Allroad , 2
Q5 , 14
Q7 , 10
R8 , 1
S7 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:19 ,

AUDI A4 2.7 TDI AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Shitorja ,

AUDI Q5 20D 2X S-LINE QUATTRO

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 16:47 ,

Shes Audi A4 1.6Benzin Rks Mundesi Ndrrimi

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 20:35 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK M8 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 17:53 ,

Shitet Audi a4 2013sh

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 09:49 ,

AUDI A4 - 2.0 TDI AUTOMATIC E DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 09:49 ,

AUDI A6 - 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATIC 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:27 ,

Shitet Audi A6 3.0 BITDI Allroad 2013 nga Zvicra ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 20:23 ,

Shitet Audi A6 3.0 BITDI Allroad 2013 nga Zvicra ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 22:33 ,

Audi a4 3xsline

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 15:16 ,

Shitet audi a3

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Korr 22:12 ,

Shes audi b4

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 16:56 ,

Audi A6 3.0 Automatik 2005

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 00:24 ,

Audi a2 1.4 tdi rks klim funksionale

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 22:40 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 00:12 ,

Audi b4

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 00:07 ,

Shes audi b4

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Korr 00:01 ,

Audi A3 Sedan 2.0 s-tronic 3her S-line

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 10:51 ,

Audi A3 Sedan 2.0 s-tronic

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 09:33 ,

Shitet Ndrrohet Audi A4 2.0 Stronik 2013 pa dogan�������

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Korr 23:39 ,

Shitet audi a4 urgjentttt

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:38 ,

Audi A4 Automatik S-Tronik 2.0 2013 pa doganë ��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 23:37 ,

Audi A3 x3 her s-line

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 17:38 ,

Audi A4 1.9TDi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 19:46 ,

Audi A3 Sedan 2.0 stronic

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 12:57 ,

AUDI A6 3.0 QUATTRO FACELIFT

9 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 17:12 ,

Audi a4 2.0 2006

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Qer 12:28 ,

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO FULL EKSTRA - 12

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 23:50 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 13:27 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 12:29 ,

Audi a 4 2.0

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 12:21 ,

Audi a 4 2.0

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 17:54 ,

Audi

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 14:50 ,

AUDI A4 2.0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 11:31 ,

AUDI A6 3.0 QUATTRO FACELIFT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 23:13 ,

Shitet

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 19:26 ,

Shitet Audi 50 Tdi Quattro 3.0 Viti 2019 Me Full Opsion

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:46 ,

Audi a3 2.0 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 01:21 ,

CADY KOMBI FAWE viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 13:01 ,

Audi a 4 2.0

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 19:11 ,

Audi A4 2.0 TDI S-Tronik 8M

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 10:28 ,

Audi

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 10:11 ,

Shes Audi A6 2.5TDI Automatik Rks Klima Tronik

3 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 23:11 ,

Lt 35 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Maj 01:06 ,

audi a6 2.0 tdi 2010

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 17:27 ,

Shes audi 80

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 00:37 ,

AUDI A4 3X SLINE

9 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione