Audi Q7

Shitet nga: ?? 10 Dhj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
shes veturen ne gjendje te bukur esht e mir si jasht dhe mbrenda shes veturen por iformata kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim