peugeot 607 2.2 hdi viti 2003 automatik

Shitet nga: fatos krasniqi 29 Jan 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   5 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
Shitet ose ndrrohet vetura me ndonje veture karavan, poashtu me vetura te stilit zafira, sharan, etj...
Perndryshe ka shume opcione sikurse pothuajse te gjitha veturat e viteve 2000 e larte, si p.sh: abs, esp, fshisat me sensor, karrikat elektrike dhe me nxemje, drita te mjegulles, etj...
Cmimi: 4000 euro ne rast ndrrimi, ndersa me para ne dore ka hapesire per negociata.
Eshte ne gjendje te rregullte, ka regjistrim deri me 30 dhjetor 2019 (vetura eshte ne emrin tim personal).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim