Renault Megane 1,5 dci -04

Shitet nga: Halili 05 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane 1,5 dci 2004
Vetura posedon :
Abs
Klim
Navigacion
Panoram
Regjistrim deri me 02.06.2016
Goma treja dhe servisi i sa po kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim