Banesë me qira në Kalabri te Prishtina Stars

Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"-Alfred 12 Qer 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Kalabri, ne kompleksi Prishtina Stars (kompleksi kompanise Prishtina Stars perbehet nga nje hapesire me 3 objekte, mbrenda kesaje hapesire eshte pishina, kendi i lojrave per femije, auto-parking dhe kopshti i femijeve), banesa eshte ne katin e 2-te me pamje nga oborri si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Koridor dhe
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim