Hyundai I30

Shitet nga: Ajet Hyseni 31 Korr 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 258 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Viti i prodhimit-2010
Vellimi i motorit-1600cm3 benzin.
Te kaluara - 99000km
Regjistrim deri ne qershor 2018
Te gjitha servisat e kryera ne servisin e autorizuar te Hyundait
Gomat e dimrit dhe te veres te reja me bandasha te vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim