Prishtinë | Makina | Vetura | Hyundai

Accent , 29
Atos , 12
Coupe , 17
Elantra , 32
Excel , 2
Galloper , 20
Getz , 28
H-1 , 8
H 100 , 1
Lantra , 5
Matrix , 19
S-Coupe , 1
Santa Fe , 81
Santamo , 1
Sonata , 18
Terracan , 25
Trajet , 15
Tucson , 32
Veloster , 1
XG 30 , 1
i10 , 3
i20 , 28
i30 , 21
ix20 , 4
ix35 , 36
ix55 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:19 ,

Shitet vetura Hyundai Santa Fe

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05 ,

SHES HONDAI I 20 1.3 BENZIN VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:56 ,

Hyundai Tucson 2.0 4 X 4

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:19 ,

NDROJ Hyundai trajet 7 ulse AUTOMATIK Viti 2005 Dizell 2.0

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:54 ,

Hyundai santa fe 2005 2.0 dizell

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo diesel interculer

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:04 ,

HONDAI TRAJEC 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 ,

hyundai i20

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 ,

Shes Pjes per HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007 4X4

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:11 ,

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:11 ,

Pjesë për HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:10 ,

SHES PJES PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:10 ,

Shes pjesë për HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:10 ,

Pjesë për Hyundai Elantra 2.0 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:10 ,

SHES PJES PER HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:10 ,

Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:09 ,

�� BLEJ GJIPA PËR PJESË ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:09 ,

PJES PER HYUNDAI TRAJET 2.0 CRDI AUTOMATIK 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:09 ,

Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 18:49 ,

Hyundai matrix

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 12:12 ,

PJES PER HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Pri 23:56 ,

hyndai ushit

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 17:42 ,

Shes Hyundai Santa Fe

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:40 ,

Hyundai Tucson 2.0 16V Diesel viti 2009

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 13:33 ,

vetura Hyundai ix35 FL 1.6 M/T

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 02:05 ,

Shitet vetura HyundI i10

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Pri 22:04 ,

HYUNDAI SANTA FE viti 2007, 2200 CC DIESEL, 4WD, Hiri metali

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 20:35 ,

Honday ix 35

85 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 07:45 ,

Hyundai

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 07:45 ,

Pjes per Hyundai Tucson 2.0 CRDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 07:45 ,

Pjes per Hyundai Getz

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 11:31 ,

Hyundai Accent�� me klim

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 09:26 ,

Huondai tucson 2.0 crdi

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 06:28 ,

Hyunday Tucson 4wd

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 19:30 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 Automatik 4x4

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 12:57 Shitorja ,

Hyundai Sonata 2.0 Crdi Automatik Viti 2008 Rks Veq 6666€ +

6 666 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:48 ,

Shitet Hyundai Santa Fe

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:34 ,

Shes Hyundai Santa Fe

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 14:24 ,

KABLLA PER HYUNDAI / KIA

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 16:23 ,

Shitet Hyundai Santa Fe

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 22:39 ,

Shitet Hyundai Santa Fe

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 22:39 ,

Hyundai matrix

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 01:04 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 automatik 4x4

6 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 17:53 ,

Elton

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:54 ,

SHES HYUNDAI ix35 1.7 DIZEL VITI 2012 RKS 1 VIT

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 08:21 ,

Hyundai getz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 08:20 ,

Hyundai getz 1.5 diezell

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 13:11 ,

shitet

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 17:14 ,

Shes apo ndroj

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione