Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | i30

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai i30 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 20:48 Vetura , Prizren

Hyundai i30 1.6 CRDI 16V - 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:04 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI i30 1.6 CRDI 2008 1 vit rks

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 19:51 Vetura , Viti

USHIT FLM MERRJEP

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 17:36 Vetura , Ferizaj

Hyundai i30 1.6 CRDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 17:36 Vetura , Ferizaj

Hyundai i30 1.6 CRDI Blue Drive

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 15:24 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj Hyundai i30 viti 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:55 Vetura , Prishtinë

Hyndai i30. 1.6 dizel

55 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 14:36 Vetura , Prishtinë

Hyndai i30 1.6 dizel

55 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 19:16 Vetura , Prishtinë

Veturë në shitje

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 17:51 Vetura , Vushtrri

Hunday i 30..dizell.2.0 .nga zvicrra pa dogane

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 09:59 Vetura , Lipjan

Hyndai 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 00:09 Vetura , Prizren

Hyundai I30cw 1.6

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 00:09 Vetura , Prizren

Hyundai I30cw 1.6

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 00:09 Vetura , Prizren

Hyundai I30cw 1.6

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 23:06 Vetura , Prishtinë

Makine

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 10:28 Vetura , Ferizaj

Shes Hyndai I30 1.4 Benzin viti 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 10:09 Vetura , Prishtinë

Hyndai I30, 1.4 Dizel, 140000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 17:50 Vetura , Pejë

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:50 Vetura , Pejë

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:44 Vetura , Pejë

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:12 Vetura , Pejë

HYUNDAI I30

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:41 Vetura , Gjilan

Hyundai i30

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 07:44 Vetura , Gjilan

Hyundai i30 2015

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 22:14 Vetura , Vushtrri

Hyundai i30 2012

4 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 18:05 Vetura , Prishtinë

Hyundai i30 1.6d/Automatik

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 19:40 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura hyundai

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 00:57 Vetura , Prishtinë

Hyundai i30 1.6d Automatik

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 11:25 Vetura , Pejë

Auto city rent a car

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 11:23 Vetura , Pejë

Auto City rent a car

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 00:33 Vetura , Dardanë

hyundai i30

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 22:08 Vetura , Gjilan

Pjese per hyundai i30 2007 - 2012

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 21:52 Vetura , Ferizaj

Hyundai i30

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 13:48 Vetura , Prizren

Hyndai 2010 i30 Crdi turbo dizell...

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 16:09 Vetura , Pejë

UShit Hyundai i30 1.6 dizel FLM MERRJEP

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Tet 11:25 Vetura , Pejë

Hyundai

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Sht 09:38 Vetura , Gjilan

Hyundai i 30 1.6 CRDI Style

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 22:19 Vetura , Prishtinë

Vetur

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 12:39 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyndai 2012 1 vit rexh. 3500 bij ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 23:52 Vetura , Pejë

Veturë

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Sht 11:16 Vetura , Gjakovë

Shitet Hyundai i30 2018

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 10:59 Vetura , Vushtrri

Shes Veturen Hyundai 2012 3550 1 vit Regjistrim

3 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 07:00 Vetura , Pejë

Veturë

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Gush 10:37 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Hyundai 2012 3600 1 vit Regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 11:05 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Hyundai 2012 3850 1 vit Regjistrim

3 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:21 Vetura , Gjakovë

Hyundai

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 09:35 Vetura , Pejë

Hyundai

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 16:34 Vetura , Drenas

Hundai 1.6 dizell (2015)

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 23:21 Vetura , Viti

Hyundai i30

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 18:11 Vetura , Malishevë

Hyndai

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Nën 14:39 Vetura , Ferizaj

U shit

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai i30 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione