Shese veturen ne gjendje te rregullt.

2 600 EUR

Shitet nga: Ekrem Hoti 22 Qer 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda5
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, dhe shume ekonomike me nje enterier shume te bukur dhe me shpenzime shume te vogla
Leaflet
Në fillim