MERCDESE B.200 CDI AUTOMATIK VITI 2010

Shitet nga: Nazmi 19 Korr 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
MERCDESE B KLAS 200 CDI I PO SA ARDHUR NGA BELGJIKA AUTOMATIK TIPTRONIK OSHTO PA DOGAN I KA 2 QELSA KA KLIM TEPOMAT SENZORA PARA DHE MRAPA SENZORA TE SHIJUT KOMADA NE TIMON PANORAM BORDKUPJUTER. DRITA SENON KM I KA 216326 GARATUME PER KTO 044 332 505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim