Mercedes Benz CLA 200 Urban

45 000 EUR

Shitet nga: ilirjana 09 Korr 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
CLA 200
Mercedes Benz CLA 200 Urban nga Germania ne Shitje.
Vetura eshte e rujtun dhe ska kurfar Problemi.
Per ma shume Informata me Kontaktoni ne kete Numer:
+4917667490270
Leaflet
Në fillim