Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1044
Aixam , 334
Alfa Romeo , 287
Alpina , 245
Artega , 95
Audi , 3146
BAIC , 14
Bentley , 40
BMW , 2480
Bugatti , 48
Buick , 6
Cadillac , 29
Chevrolet , 12
Chrysler , 7
Citroën , 285
Corvette , 8
Dacia , 65
Daewoo , 8
Daihatsu , 4
DeTomaso , 6
Dodge , 20
Ferrari , 36
Fiat , 162
Ford , 421
GMC , 12
Grecav , 2
Honda , 31
Hummer , 3
Hyundai , 96
Infiniti , 10
Isuzu , 6
Jaguar , 38
Jeep , 57
Kia , 91
KTM , 10
Lada , 7
Lancia , 7
Land Rover , 191
Landwind , 2
Lexus , 24
Ligier , 2
Lincoln , 8
Lotus , 3
Maserati , 21
Maybach , 3
Mazda , 21
Mercedes-Benz , 2430
MG , 17
MINI , 31
Mitsubishi , 90
Morgan , 3
Nissan , 92
NSU , 6
Opel , 711
Peugeot , 375
Piaggio , 10
Pontiac , 3
Porsche , 71
Renault , 356
Rover , 15
Saab , 1
Seat , 166
Škoda , 451
Smart , 30
Ssangyong , 3
Subaru , 7
Suzuki , 70
Talbot , 1
Tata , 9
Tesla , 18
Toyota , 79
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 31
UAZ , 5
VW Volkswagen , 7070
Volvo , 97
Wartburg , 5
Wiesmann , 18
Yugo , 13
Zastava , 25

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

18 Sht 22:30
Linku:
Vetura , Therandë

Citroen Berlingo 1.6 HDI 92 hk

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:23
Linku:
Vetura , Pejë

BMW X1 2018 2.0

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 22:38
Linku:
Vetura , Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 01:16
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2019-S Line

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:14 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:14 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 18:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 18:13 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 18:13 Vetura , Prizren

��AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA LLOJET E BMW AUDI MERCEDES VW

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:13 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:13 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF VII GTD 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF R-LINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 18:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 18:11 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 18:11 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 18:10 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308 1.6d Automatik Viti 2018

12 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 Vetura , Rahovec

BMX M-Sport 3.0 X-Drive

34 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:09 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:09 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:08 Vetura , Prizren

Shkoda Rapid 1.4 TDI Viti 2015 (RKS)

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:08 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:06 Vetura , Prizren

Golf 7 2.0 TDI Viti 2015 (RKS) DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:06 Vetura , Prizren

Golf 7.5 Viti 2017 1.6 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDI VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 350 CDI 2017 -178 MIJ KM

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:04 Vetura , Prizren

Golf 8 2.0 TDI Viti 2020 Me Dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:04 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 Viti 2018 Facelift

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:03 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Viti 2015 (RKS) Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 40 TDI VITI 2019

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:03 Vetura , Prizren

VW Golf 7.5 facelift 1.6 Viti 2018 DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 SLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI R-LINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATRO VITI 2019 AUTOMATIK I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:02 Vetura , Prizren

Bmw 730 D Xdrive Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT 1.6 TDI 2016 AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 190 PS 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.5 D 2015 XDRIVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

SEAT ATECA 1.6 TDI VITI 2019 AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

TOUAREG 3.0 TDI VITI 2019 R LINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A7 50 TDI VITI 2020 3X SLINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione