Chevrolet Cruze

6 200 EUR

6 900 EUR

Shitet nga: Mensur 22 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Cruze
Chevrolet Cruze 2.0 diesel 163ps viti i prodhimit 2012 RKS

posedon:
76,000 km
Klimë AC (funksionale)
Boardcomputer
Radio CD
AUX
Drita per mjegull
Senzor te parkingut (mbrapa)
Air bag
Abs
Esp
Hidraulik
Timon multifunksional
Dritare elektrike
Pasqyret elektrike
Mbyllje qendrore
Ngjyrë metalike
Fellne dhe 2 pale goma
Regjistim nje vit.
Nuk eshte hipoteke

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shume te mire

049/904-042
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione