Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1207
Aixam , 379
Alfa Romeo , 389
Alpina , 330
Artega , 147
Audi , 6557
BAIC , 18
Bentley , 56
BMW , 5504
Brilliance , 13
Bugatti , 53
Buick , 8
Cadillac , 34
Chevrolet , 142
Chrysler , 19
Citroën , 1006
Corvette , 8
Dacia , 120
Daewoo , 10
Daihatsu , 4
DeTomaso , 7
Dodge , 37
Ferrari , 44
Fiat , 467
Ford , 922
GMC , 16
Grecav , 3
Honda , 48
Hummer , 5
Hyundai , 250
Infiniti , 16
Isuzu , 11
Jaguar , 77
Jeep , 118
Kia , 183
KTM , 12
Lada , 10
Lancia , 11
Land Rover , 463
Landwind , 3
Lexus , 28
Ligier , 5
Lincoln , 8
Lotus , 4
Maserati , 32
Maybach , 5
Mazda , 66
Mercedes-Benz , 5302
MG , 21
MINI , 100
Mitsubishi , 133
Morgan , 3
Nissan , 205
NSU , 6
Opel , 2200
Peugeot , 1120
Piaggio , 10
Plymouth , 1
Pontiac , 3
Porsche , 178
Renault , 806
Rover , 39
Saab , 1
Seat , 531
Škoda , 1171
Smart , 62
Spyker , 1
Ssangyong , 10
Subaru , 21
Suzuki , 102
Talbot , 2
Tata , 20
Tesla , 22
Toyota , 172
Trabant , 3
Triumph , 1
TVR , 36
UAZ , 5
VW Volkswagen , 18036
Volvo , 238
Wartburg , 5
Wiesmann , 18
Yugo , 15
Zastava , 34

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 10:32
Linku:
Shitorja Vetura , Burim

Ford Focus 2014 Automatik 2.0

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 16:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Q5 Quattro PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:33
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X1

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 14:40 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:40 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:40 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:40
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:40 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7 1.6 RKS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:40 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 14:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 14:38 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 14:38 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 14:36 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI ME DOGAN HOMOLOGIM LEDA - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4HDI ME DOGAN 50.000km

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2021 R-LINE

39 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220CDI ME DOGAN PANORAM LEDA XENON - 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:32 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 1.6 Manual TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.4 TDI Manaual

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT 1.6 TDI 2016 AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520 D 2018 LUXORY LINE XDRIVE

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI R-LINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 PONORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 190 PS 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 -AUTOMATIK -

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT CC 2.0 TDI 2014- PONORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A7 50 TDI VITI 2020 3X SLINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 SLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2014 SLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 4 MATIC VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

SHITET CADDY 1.6 VITI 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

Renault Captur 1.5 dci (2015)

9 400 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:28 Vetura , Pejë

Ford Fiesta 1.3B i Doganuar rks Vp 12 - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF R-LINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:28 Vetura , Rahovec

Renault Clio R.S. 200PS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:28 Vetura , Pejë

Mercedes E300 Cdi Avantgarde Facelift i Doganuar rks -15

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:28 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 6 Match

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 Vetura , Mitrovicë

Shitet pezho 308 Aftomatik face lift viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione