Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Cruze

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Cruze | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 14:51 Vetura , Pejë

Shitet vetura

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 14:51 Vetura , Pejë

Shitet vetura

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:50 Vetura , Prishtinë

Chevrolet

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 18:56 Vetura , Gjilan

Chervolet cruze 1.7 2013 diezel

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 18:38 Vetura , Gjilan

Sahiti kontakt: 044 321 258

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 00:54 Vetura , Shtërpcë

Prodajem auto Chevrolet Cruze

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Tet 00:16 Vetura , Ferizaj

Chevrolet

3 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 22:01 Vetura , Gjilan

chervolet Cruzer

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 23:12 Vetura , Lipjan

CHEVROLET CRUZE AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 09:24 Vetura , Besianë

Shitet Cheverlet Cruze 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 00:08 Vetura , Prizren

Chevrolet cruze

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 12:10 Vetura , Prishtinë

Shitet cruze 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Mar 05:06 Vetura , Shtërpcë

Cruze

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 19:36 Vetura , Prishtinë

Shess cheverlet

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 22:49 Vetura , Prishtinë

Shess

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 14:26 Vetura , Kastriot

SHITET VETURA 1.6 BENZIN

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 16:38 Vetura , Vushtrri

Shitet Chevrolet Cruze 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 19:49 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 16:06 Vetura , Prishtinë

Shess chevrolet cruz

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 09:25 Vetura , Pejë

Chevorlet Cruze

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 07:25 Vetura , Pejë

Chevorlet Cruze

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 09:59 Vetura , Prishtinë

Ne shitje vetura Chevrolet Cruze ne gjendje shume te mire

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 19:34 Vetura , Malishevë

Chevrolet cruze 1.6B, viti 2009, 83mij KM, te Garantuara!

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Sht 19:34 Vetura , Malishevë

Shitet Chevrolete 1.6 B, 83mij KM te Garantuara!

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Sht 13:22 Vetura , Gjilan

Shitet chevrolet cruze

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 01:01 Vetura , Gjilan

Shitet chevrolet me targa huja

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 18:08 Vetura , Gjilan

Shitet Chevrolet Cruze 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:37 Vetura , Viti

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 19:33 Vetura , Fushë Kosovë

Chevorlet

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 15:50 Vetura , Mitrovicë

Chevrolet Cruze

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:37 Vetura , Lipjan

Shitet auto

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Jan 21:07 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Cruze 1.6 viti 2011

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 09:56 Vetura , Therandë

Chevrolet Cruze

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 17:58 Vetura , Prishtinë

Cruze 063000KM me garancion

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Dhj 17:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Chevrolet Cruze

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Dhj 15:55 Vetura , Klinë

Shes Veture

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 14:23 Vetura , Klinë

Shes Veture

4 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 08:44 Vetura , Vushtrri

Chevrolet cruze 1.8 benzin Automatik tipreonik full extra

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 11:20 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Cruze

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Pri 21:13 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Cruze LS 1.6 benzin

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 14:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Cherolet 2.0 Dizel 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Dhj 21:29 Vetura , Prishtinë

chevrolet ceuze

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:15 Vetura , Gjilan

SHES NDERROJ VETUREN CHEVROLET CRUZE 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 21:54 Vetura , Dardanë

Shes Chevrolet Cruze 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:42 Vetura , Prishtinë

chavrolet cruze

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 23:24 Vetura , Gjilan

chervolet cruz 2.0 163 ps

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 09:04 Vetura , Prishtinë

Chavrolet Cruzer

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 09:39 Vetura , Mitrovicë

Chevrlet Cruze 2.0 Viti 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Mar 01:31 Vetura , Prishtinë

Shes veture

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 13:30 Vetura , Vushtrri

Chevrolet Cruze 2.0 2010

8 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Cruze | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione