Jaguar x type AWD

3 600 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Jaguar 06 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Shitet Jaguar extrem i rrujtun dhe ne gjendje perfekte siq shihet ne fotot. Ule motorit dhe menjaqit ndrrum i ka me kohe te rregult. Gurtne, trapi, gomat e rrea. Tabela KS
3.0 Benzine 235 HP
Automatike
Klime
Karrika me nxhemje
Tempomat
Navi dhe CD changer
Harxhime mesatare ka 09-12
Me dy qelesa
As ni behane eshte ne emer tem perkthehet meniher, ska as hipotek as denime.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione