Publikuar: Shk 05 2022 06:59

Mercedes Sprinter 316 CDI Me Friz 2012 88.000KM

EUR

Publikuar: Shk 05 06:59
Shikime: 124
Shitet Mercedes Sprinter 316 CDI Me Friz
Gjendje Perfekte Fizike dhe Optike
Kubikazha 2.2
Km 88.000 Te Garantuara
Viti i prodhimit 2012
Rks edhe 6 muaj
Nuk ka nevoje per asnje investim
Qdo gje funksionale
Per me shume info +383 45 671 025 Read Less
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
124
045671025

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione