Besianë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 97
B-Class , 23
C-Class , 182
CE-Class , 1
CLK-Class , 1
CLS-Class , 4
E-Class , 148
G-Class , 1
GL-Class , 2
GLC-Class , 3
GLE-Class , 1
GLK-Class , 6
ML-Class , 61
S-Class , 25
SL-Class , 3
SLK-Class , 3
V-Class , 11
190 , 179
200 , 52
220 , 157
230 , 4
240 , 7
250 , 79
260 , 1
270 , 27
280 , 3
290 , 5
300 , 25
320 , 16
350 , 5
400 , 3
416 , 2
450 , 2
500 , 1
600 , 2
MB 100 , 3
Vaneo , 6
Vario , 2
Viano , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:45 ,

MERCEDES C 220 AUTOMATIK V.P 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 ,

MERCEDES A170 CDTI AUTOMATIK RKS V.P 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:11 ,

Sprinter

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

Mercedes Benz C180 Avantgarde

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:48 ,

Mercdes vito 111 CDI 2010 km 114569 te Garntume me klim

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:27 ,

Mercdes E220 Klima sapo ardhun nga Gjermonia

950 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 ,

Mercedes benz c220 avangarde��������

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 21:02 ,

Kamijon

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Maj 20:00 ,

Mercedes e220

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Maj 03:03 ,

Mercedes A Class Dizel 2012 “Dogan Homologim”

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 23:39 ,

Shitet vetura

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 20:49 ,

Minibus

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 01:06 ,

Mercedes A clas 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 22:12 ,

Shes mercedes 250 dizel viti 90

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
03 Maj 16:55 ,

Shitet C250 cdi Amg line viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 12:49 ,

SHES ML 270 CDI 2.7 AUTOMATIK RKS 5 MUJ MEKLIM SHUM IRUJT

38 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 10:46 ,

Mercedes Benz

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:38 ,

Mercedes e classe

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 21:27 ,

Sprintera

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 23:34 ,

Mercedes benz e220 Avangarde ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 19:09 ,

Mercedes Benz A180 BlueEFFICIENCY 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:08 ,

Mersedes benz

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 12:47 ,

Mercedes c180

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:56 ,

Mercedes-benz sprinter

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 15:15 ,

Shes ndrroj sprinterin 2002cdi 208 rks i skadum boj ndrrim

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 15:50 ,

Mercedes Benz E320

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Mar 11:36 ,

Mercedes E200d 2017

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 15:37 ,

Mercedes-Benz 416 CDI

9 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 23:33 ,

Mercedes E200 d 2017

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 21:52 ,

Mercedes c250 cdi Amg line full full

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 21:28 ,

MErcedes

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 20:33 ,

U shit

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:49 ,

Shes ndrroj

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 10:34 ,

Mercedes Benz GLC 250 d 4Matic 9G-TRONIC AMG Line

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Mar 19:06 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 11:03 ,

Shes Mercedes e220

4 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 08:45 ,

Mercedes Ml350

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 08:45 ,

Mercedes Ml350

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 19:31 ,

Mercedes Benz C 220 CDI

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 15:24 ,

SHES MERCEDES VITO 2015 NGA GJERMANIA NE GJENDJE TE SHKELQYE

8 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:40 ,

Bandasha

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 09:38 ,

Mercedes Ml350

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 09:26 ,

Metcedes Ml350

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 06:01 ,

a 170

800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 20:10 ,

Mercedes c 220 AMG

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 15:49 ,

Mercedes benz

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 04:36 ,

Shes Mercedes e220

4 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 18:22 ,

Mercedes C 220 CDI

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione