Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Astra Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 16:27
Linku:
Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE

13 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:29 Vetura , Prishtinë

Opel aster zvicrra 105ps

1 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:45 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.9 CDTI 2005 ( 6 shpejtësi )

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:00 Vetura , Fushë Kosovë

ASTER AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 Vetura , Prizren

Regjistim skadum

680 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Vetura , Gjilan

Opel Astra G 2.0 DTI V.p2002 Rks 1 Muj

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:46 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel ASTRA K 2018 nga Zvicrra

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra H 1.7 cdti dizel

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:15 Vetura , Lipjan

ASTRA G 1.4 B 2001 RKS 1 VIT

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:46 Vetura , Gjilan

Shitet opel astra

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:20 Vetura , Lipjan

Opel aster

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:55 Vetura , Ferizaj

Opel Astra k 1.6 cdti v.p 09-2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J 1.7CDTI ACTIVE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:46 Vetura , Vushtrri

Opel Astar CDTI viti 2016 pa dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Astra J 1.6CDTI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.7CDTI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:18 Vetura , Prishtinë

Opel Astra J 1.7-CDTI(Dizell)-viti 2013-RKS 1-vit

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.6Cdti Facelift ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:12 Vetura , Kastriot

Astra G

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:07 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA H 1.9 DIZEL

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:04 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 1.7DIZEL 99

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA K 1.7 CDTI VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:49 Vetura , Prishtinë

Opel Astra

3 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:47 Vetura , Ferizaj

Opel astra 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL ASTRA 1.6 CDTI VITI 2016 AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:39 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra G 2.0 TDI

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:37 Vetura , Gjilan

Opel Astra 1.4 Benzin viti 2005 Klim gjendje perfekte tel..

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:26 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 2.0DTI AUTOMATIK-KLIMATRONIK 2010

77 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:26 Vetura , Mitrovicë

Astra 2.0TDi (Automatik) regjistrim 1vite

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:22 Vetura , Prishtinë

Opel Astra rks 1.7 dizel viti 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:20 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Astra 2.0 Automatik viti 2014

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 1.7 CDTI 2008

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:18 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.6 Benzin Ecotek Viti 98 Rks 20-03-2024

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:11 Vetura , Drenas

Astra H

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:08 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.7 cdti v.p 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 20:49 Vetura , Prishtinë

Blej gjitha llojet e veturave 500-3.000€ 049898744

1 234 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 18:39 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J 1.7CDTI SAPOARDHUR 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 17:44 Vetura , Mitrovicë

Opell Astra 1.7 Dizell Rks 1 Vit

3 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Sht 16:27 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE

13 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 16:21 Vetura , Besianë

Shitet Opel Astra

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 16:20 Vetura , Ferizaj

Shitet opel Aster 2.0 automatik viti 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 16:10 Vetura , Viti

Opel astra 1.7 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 15:59 Vetura , Gjakovë

Opel astra 1.7 Dti 2003 Enjoy

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:44 Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Astra 1.4i Ne Gjendje Teper Te Mir

670 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 15:11 Vetura , Prishtinë

Opel Astra K 2018 1.6 CDTI - RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 15:11 Vetura , Prishtinë

Opel Astra K 2018 1.6 CDTI - RKS

12 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 14:47 Vetura , Gjakovë

OPEL ASTRA 1.7 DIZEL

6 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 14:46 Vetura , Gjakovë

OPEL ASTRA 1.6 DIZEL

6 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 14:45 Vetura , Mitrovicë

Opel astra 1.6

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione