Renault Scenic 1.9 Dci Rks 2005

3 333 EUR

Shitet nga: Doni 26 Maj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Shes ndrroj Renault Scenic 1.9 Dci
Ne gjendje tip top pa asni verejtje shum i rrujtun si mrenda ashtu dhe jasht vetura posedon: Abs,klim,Esp,Air bag,Gjamat elektronic,Tempomat etj.
Vlen te ceket se vetura nuk osht hipotek
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione