Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

980 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 103.3 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dupleks(dy nivele) në Emshir(Kalabri), afër xhamisë.
Banesa ka dy nivele, gjendet në katin e dytë dhe ka 103.3 m2.
Marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Niveli 1:
Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Niveli 2:
Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor


Qmimi:980 EURO për m2
S93Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim