Lokal ne shitje

170 000 EUR

Shitet nga: Joni Zeqiri 19 Maj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet lokali ne qender te Prishtines
65 metra katrore, kati i dyte(mbi perdhes) i renovuar dhe i leshuar me qira mujore 600 euro( funksionon biznesi 10 vite i njejti eshte qender estetike) dhe vazhdon kontraten
Joni Zeqiri
045600199
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione