Porto Budva

137 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: mimoza ramaj 13 Pri 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

“Porto Budva“studio apartment me 1dhom,2dhe 3 dhomshe me pamje qendrore nga deti dhe “qyteti I vjeter”Exluziv multi kompleksi “Porto Budva” me qasje ne shetitore dhe rrugen mediteraska

Kompania e investimeve dhe ndertimit “Alart Centar Budva CG”(me pronar & drejtor Naser Ramaj)

Me krenari prezanton:

Multi kompleksi me I ri exluziv “Porto Budva”

Qendra e budves me premium klass!

Ne ju ofrojm multi projektin me kompleks exluziv “Porto Budva” me dalje ne rrugen kryesore te budves dhe ne zemer te qytetit me qasje ne shetitore , investoni ne ndertimin e banesave ne fazen fillestare dhe perfitoni. Vend I shkelqyer I objektit vetem 20m nga plazhi, pamje nga deti ! Oferta ne bregdet ne zemer te budves me qasje ne shetitore dhe rrugen kryesore .

Qendra: 2 katet e para shooping centar dhe Spa centar 3500m2 , 9-te kate banimin , te gjitha apartmentet kanë pamje nga deti . Apartmentet jane te ndertuara me stil klasik dhe tavane te larta 3.40m2 gjithashtu dhe dritare ponamerike si dhe terasa sa e tërë gjatsia e apartmentit . fasada është e bërë nga kompania italiane e granitit “Travertini” dhe e dekoruar me gur natyral .

Me këste per apartment 2 vite dhe per objekte komerciale 1 vjet . Ndertesa është e regjistruar si rezidenciale dhe komerciale e hapur gjatë gjith vitit . te gjitha objektet komerciale kanë 2 dalje ne shetitore dhe qender tregtare . Ndertesa është e rrethuar me 4 rrugë te cilat janë rrugët me te frekuentuara ne tërë qytetin , I tërë objekti ka 8 ashensor ,3 palë shkallë , 1 parë shkallë levizese , 6 dalje nga ndertesa , dhe I gjith objekti I rrethuar me rrugë .

Ofert e shkelqyer per investime , pagesa me këste 2 vite per apartment dhe 1 vit per mjedise te biznesit (per mjedise komerciale) . pas komisionimit te objektit qmimi do te rritet per 50% . Ne rast se ju bleni me shum se nje apartment ju siguroni zbritje te dukshme , dhe opsione te ndryshme per pages , me siperfaqe prej gjithsej 27,000m2 . Kjo është nje qender tregtare exluzive me SPA me pishina te brendshme dhe te jashtme .Kati I 2-të është qender me 8000m2 me restaurante ,kafene , banka , dyqane per bizhuteri , perfaqsues te kompanive me te njohura ne te gjith boten . 2 pishina me ulse per rreth , park lojnash per femijë , 9 kate banimi , parking me 3 nivele me 20.000m2 . kompania e menagjimit ofron nje sherbim per klientet qe deshirojn dhoma me qera .

Qender tregtare e sherbimit , mbikëqyrje , pajisje shtes sipas zgjedhjes suaj.
mimoza ramaj
+38269769698
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione