Banes komode me qera ne lagjen Arberia te komuna..

0 EUR

Shitet nga: Ajet 12 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjenedet ne lagjen Arberia te komuna e re, banesa gjendet ne katin e par, ka Furnizim 24 oresh me uj dhe rrym, ka vend te mjaftushum per parging gjithashtu edhe garazhden personale, vend lojrash per femij etj

Banesa mund te leshohet edhe per koh te shkurt varesisht sa ju nevoitet juve

Banesa posedon:
2 DHOMA Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes 045 439 074
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione