Banes ne shitje

40 000 EUR

Shitet nga: Fatma Zatriq 23 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Rr. Kryesore),e përshtatshme edhe për lokal, zyre dhe veprimtari të ndryshme, me sipërfaqe 49m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa shitet e mobiluar dhe ka parking rrugor.

Për çdo informat shtes mund të kontaktoni në +386/49175299 ose ne email adresen fatmazatriq@gmail.com
Fatma Zatriq
049175299
Leaflet
Në fillim