Banesa Ne Lagjen e Spitalit

46 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: nnp 3d 09 Pri 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shes banesen ne kompleksin Art Construction. Banesa ka kuadrature prej 60m.katror Banesa eshte e mobiluar , mobilet jane te gjitha te reja . Dokumentacionin e ka ne rregull .
Ndertimi eshte i klasit te pare .
Banesa eshte ne katin 4 dhe ka kete renditje :
1 Sallon + kuzhine
1 korridor
1 banjo
1 dhome gjumi
1 ballkon
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione