S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame 27 000 EUR
S179 Shitet banesa  në rrugën Muharrem Fejza 700 EUR
Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania 2 500 EUR
S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit 750 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi.
Ndërtim i Zariqi Construction, gjendet në katin e 5-të pa liftl dhe me sipërfaqe prej 120 m2.
Eshtë e gjitha e mobiluar me pajisje të reja, ka 3 rezervuare të ujit!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë
3 Dhoma të gjumit
3 Ballkona
2 Banjo
Koridor

Qmimi:60000 euro
S172

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S228 Shitet banesa në Emshir-Kalabri, EXDC 40 000 EUR
S237 Shitet banesa në Emshir-Kalabr, Narteli 900 EUR
S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së 150 000 EUR
S150 Shitet banesa afer Rruges C 49 000 EUR
Në fillim