S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
S227 Shitet banesa 120 m2 në Arbëri-Dragodan 850 EUR
Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania 2 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Emshir-Kalabri, ndërtim i Central Constuction, afër xhamisë.
Një kompleks shumë i përshtatshëm me hapësirë të mjaftueshme, gjendet në katin e parë me lift dhe ka sipërfaqe prej 86 m2.
Banesa është e mobiluar!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:75000 euro
S180

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP 56 000 EUR
S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project 65 000 EUR
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
Në fillim