S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City

63 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S224 Shitet banesa në Dardani,Santea 86 000 EUR
S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project 65 000 EUR
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S150 Shitet banesa afer Rruges C 49 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Matin 1, rruga “Muharrem Fejza”, objekti Royal City.
Gjendet në katin e 4 me 2 lifta funksional, dhe sipërfaqe prej 63 m2.
Banesa është e pamobiluar, ka dyer dhe dritare shume kualitative, është e orientuar nga përëndimi, pra dielli i bie në mesditë, me nxehmje qëndrore të qytetit(termokos).
Parakontrata bëhet tek noteri!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:63000 euro
S184

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
S180 Shitet banesa  në Emshir-Kalabri 75 000 EUR
S236 Shitet banesa eksluzive në Emshir-Kalabri 100 000 EUR
S235 Shitet banesa afër Rrugës B 45 000 EUR
Në fillim